Виїзний прийом громадян у селищі Вакуленчук

Дата: 09.02.2024 09:46

Фото без описуУ четвер, 8 лютого, у приміщенні старостату с. Вакуленчук відбувся важливий захід для місцевої громади - виїзний прийом громадян, який проводив міський голова Віталій Войтко, староста селища Вакуленчук - Володимир Гопак та керівник Вакуленчуківського СКП - Микола Глущенко.
         У прийомі брали участь громадські активісти, а  також місцеві жителі. Всі присутні мали змогу висловити свої питання та конкретні проблеми, що стосуються життя у Вакуленчуку та прилеглих сіл.

Одними із ключових питань, які були порушені на прийомі, були питання централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ремонт дахів, зрізання дерев, благоустрою населеного пункту, стан дорожнього покриття та проблеми пов'язані з виїздом сімейних лікарів на виклики.

Серед звернень громадян також були й питання особистого характеру та потреба в консультації міського голови. Роз’яснення та відповіді Віталій Войтко надав на місці.