19 лютого - День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 12:02

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. 🔱
Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України.
     Сьогодні, коли Україна проходить випробування війни, символіка нашої країни стає ще більш значущою. Герб України є символом втіленням національної гідності та міцності, звʼязку між поколіннями, єдності та віри у перемогу.
      На тлі російської агресії проти України, Державний Герб змушує нас відчувати гордість за власну країну. Під синьо-жовтим стягом та із шевронами, на яких зображено Тризуб, Українські Воїни рішуче йдуть у бій за рідну землю. І кожен з нас вірить, що війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а національний символ – Тризуб – і надалі буде наповнювати наші серця патріотизмом та любов'ю до Батьківщини!
🤝 Разом до Перемоги!