#ТиЯк: Ветерани розповідають про свій досвід повернення

Дата: 22.02.2024 09:11

Назад до цивільного життя повертається все більше захисників і захисниць України. Це наші однолітки, однокласники, це люди, які стоять поруч у метро чи на касі, і мало що видає в них ветеранів війни. Власне, як і те, крізь що вони проходять, аби повернутися не лише додому, а й до нормального життя.

За підтримки IREX та USAID Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, розпочинає нову кампанію — за участі ветеранів і для ветеранів.

Її мета — показати захисникам і захисницям, що вони не самі, що їхні життя тривають, а допомога — поруч: у телефоні, онлайн та у ветеранських просторах, де всі свої.

Тому до кампанії також долучаються проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку спеціалістів кожному й кожній ❤️‍🩹.