Шкільний автобус для Великокоровинецького ліцею

Дата: 22.02.2024 09:47

Потреба у шкільному автобусі для Великокоровинецького ліцею назріла дуже давно.  Майже 2 роки підвезення учнів здійснювалося одним, вже не дуже новим автобусом із 6 навколишніх населених пунктів до двох закладів освіти - Великокоровинецького ліцею і  П’ятківської гімназії.  Тому, придбання шкільного автобуса стало  дуже доречним.

Такий цінний подарунок для школярів Великокоровинецького ліцею, як новий автобус ЕТАЛОН,  був придбаний за рахунок співфінансування Чуднівської об’єднаної територіальної громади та субвенції з державного бюджету. Це дієвий відклик і турбота голови Чуднівської територіальної громади В.В.Войтка та депутатського корпусу на прохання допомогти реалізувати соціально значимий проєкт. Ця підтримка - свідчення небайдужого ставлення до потреб нашого освітнього закладу.

Адміністрація Великокоровинецького ліцею висловлює щиру подяку від іменіі усієї шкільної родини -– дітей, педагогів, батьків, працівників депутатському корпусу і голові Чуднівської міської ради Віталію Володимировичу Войтку за придбаний шкільний автобус ЕТАЛОН, що значно покращило стан підвезення здобувачів освіти до ліцею.

В ІІ семестрі цього навчального року, після відповідних організаційних процедур, автобус вийшов на шкільний маршрут.

Дякуємо за чудовий подарунок ліцею!

Великокоровинецька ЗОШ