Чуднівчани пам’ятають. Минуло два роки з дня загибелі Сергія Кожевнікова

Дата: 03.03.2024 06:50

Сьогодні, 3 березня, минає два роки з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, чуднівчанина Сергія Кожевнікова, який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.

Захищаючи рідну землю та народ, майстер-сержант 3-го полку Національної гвардії м. Кропивницького Сергій Кожевніков загинув 3 березня 2022 року поблизу міста Києва від рук російського окупанта.

Відповідно до Указу Президента України №140/2022 від 16.03.2022 Сергія Олеговича  Кожевнікова нагороджено орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Сергій Кожевніков назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна пам‘ять Героєві!
     Слава захисникам і захисницям України!