Працівники Чуднівської міської ради долучилися до прибирання території громади

Дата: 01.03.2024 16:14

Сьогодні працівники Чуднівської міської ради долучилися до прибирання прилеглих територій міської ради. Загрібали, збирали сміття, приводили квітники та газони в належний стан.

Продовжуємо прибирати територію нашої громади.

Така праця має гарний результат. Незважаючи на воєнний стан, наше місто має бути охайним та затишним.

Просимо тих громадян, підприємств та громадських організацій, які ще не приступили до прибирання, долучитися до проведення благоустрою на своїх ділянках.

Якщо вам необхідно утилізувати сміття, зверніться до КП «Благоустрій» Чуднівської міської ради (адреса м.Чуднів, вулиця героїв Майдану, 146), вони відреагують та нададуть послугу.

Дякуємо за чистоту !

Перемоги та миру нам та нашій Україні!

Все буде Україна!