Світла пам'ять. Річниця загибелі Героя Івана Люха

Дата: 05.03.2024 07:00

Війна – страшна, кривава, залишає після себе не лише зруйновані і спалені села та міста. Ця лиха сила приносить із собою багато горя та страждань і забирає в нас найцінніше. Ми можемо навчитися миритися з усіма її наслідками, але навчитися жити «БЕЗ» – практично неможливо.
    Сьогодні, 5 березня 2024 року, минає річниця від дня загибелі в російсько-українській війні Героя Івана Олександровича Люха  з с.Пилипівка Чуднівської громади, який заради незалежності нашої Батьківщини, заради свободи її народу віддав найцінніше – власне життя. Річниця нестерпної розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті. Річниця БЕЗ Івана!
      Захищаючи рідну землю та народ поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, старший солдат військової частини А-3715  Іван Олександрович Люх  отримав поранення несумісні з життям.
    Відповідно до Указу Президента України Івана Люха нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) – «За особливу мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Іван Люх назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна пам'ять Герою!
Слава захисникам і захисницям України!