Дата: 04.03.2024 14:03

Відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21 листопада 2023 р. №1221, Чуднівська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради та управління процесом призначення першого складу наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чуднівської міської ради Житомирської області.

До складу конкурсної комісії повинні входити у рівній кількості:

• представники власника закладу охорони здоров’я (три члени);
  • представники структурного підрозділу з питань охорони здоров’я міської ради діяльність якого спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я (три члени);
  • представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров'я або протидію корупції (три члени).

Громадські об’єднання, що мають право подавати кандидатури до конкурсної комісії, повинні займатись захистом прав у сфері охорони здоров'я або протидією корупції не менше 5 років до дати подання кандидатур своїх представників до складу конкурсної комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до сектору правової та кадрової роботи Чуднівської міської ради (м.Чуднів, вул.Героїв Майдану, 104) у письмовому вигляді упродовж 14  календарних днів з дня опублікування цього оголошення або на електронну пошту Чуднівської міської ради info@chudniv-miskrada.gov.ua. Прийом пропозицій здійснюється з понеділка до п’ятниці з  08.00  до 17.00  год.

Для розгляду кандидатур представників громадських об’єднань необхідно подати:

• заяву у довільній формі із копією статуту та виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які підтверджують відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров'я» від 21 листопада 2023 р. №1221;
  • рішення вищого органу управління щодо делегування представника або спільний лист громадських об’єднань у випадку подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань, які відповідають необхідним критеріям.

Рішення тридцять п'ятої сесії Чуднівської міської ради VІІІ скликання "Про початок формування конкурсної комісії  для обрання членів  наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чуднівської міської ради Житомирської області та здійснення деяких заходів щодо її формування." від 29.02.2024 №2731