17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 10:44

Щорічно, у третю неділю березня, в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
   Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
      Щиро вітаю вас з професійним святом! На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення  життєдіяльності громади. Нехай ваші зусилля завжди будуть оцінені, а вдячність мешканців вас завжди супроводжує у вашій благородній справі.
     Бажаю вам міцного здоров’я, тепла й радості у родинному колі, і подальших успіхів у вашій важливій та шляхетній справі!

Зі святом!

міський голова      Віталій Войтко