У закладі дошкільної освіти «Веснянка» відбулось свято весни

Дата: 21.03.2024 15:29

20 березня, у День весняного рівнодення, у закладі дошкільної освіти «Веснянка» м. Чуднів для дітей старшої групи відбувся захід «Весна крокує рідним краєм».

Під час свята вихованці дивували своїми дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні та вірші про весну та Україну.

Це було дуже мило, ніжно та емоційно. Патріотичне урочисте свято відгукнулося в серцях кожного учасника та присутнього.
Діти не повинні бачити війну і відчувати її на собі. Вони повинні навчатися, розвиватися, веселитися, гратися, зростати, просто радіти. Бо дитинство – найщасливіший період життя людини, і воно не може й не має бути іншим.

Бажаємо вихованцям садочку та їхнім наставникам міцного здоров’я, гарного настрою та мирного неба.