Вірші чуднівських поетів вражають. До вашої уваги поетичні твори переможців конкурсу «Поетична весна»

Дата: 22.03.2024 16:30

Щороку у березні світ відзначає Всесвітній День поезії.

Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, ЮНЕСКО у 1999 році було прийнято рішення: 21 березня кожного року відзначати Всесвітній день поезії.

Поезія лікує, надихає, розчулює, смішить. Вона не вимагає від вас багато уваги й часу – але якщо ви все ж знайдете для неї трохи місця у своєму житті – вона вам неодмінно віддячить.

Поезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами.

Чуднівщина пишається своїми поетами. У лютому-березні 2024 року у Чуднівській громаді відбувся літературний конкурс авторської поезії «Поетична весна», у якому взяли участь 10 учасників-поетів.

За результатами голосування журі було визначено два переможця, ними стали Тетяна Смоляк з с. Дідківці і її вірш «Лист до мами», та Вікторія Передрій з с. Бабушки з віршем «Лиш ти і я».

Почесне ІІ-ге місце здобула Катерина Поліщук («Народжена у жовтні..») з Чуднова та ІІІ-тє місце – Світлана Олексюк з с. Стовпів («Тато»).

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради

Вікторія Передрій с.Бабушки І місце