Робоча нарада з директорами закладів освіти

Дата: 27.03.2024 17:14

Фото без опису 26 березня 2024 року у відділі освіти Чуднівської міської ради під керівництвом начальника відділу  Володимира КРИВОЦЮКА  відбулася нарада директорів та бухгалтерів закладів загальної середньої освіти. На нараді заслухано та обговорено ряд питань, зокрема:

1. Про розрахунок обсягу освітньої субвенції на оплату праці  педагогічного персоналу закладів загальної середньої освіти Чуднівської ТГ у 2024 році.

2. Про  підсумки ІІ етапу  змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

3. Про формування попередньої мережі закладів освіти Чуднівської міської ради на 2024-2025 навчальний рік  та прийом дітей до 1-х класів у 2024 році.

4. Про дотримання безпечних умов організації харчування у закладах освіти.

5. Про організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах влітку 2024 року.

У роботі наради взяли участь міський голова Віталій ВОЙТКО, заступник міського голови Ірина КУХАР, начальник фінансового відділу Оксана ДРУЗЬ, фельдшер санітарний ЖРУ ГУ ДПСС    Олексій БОРТОВСЬКИЙ.