Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 29.03.2024 15:38

29 березня 2024 року відбулось засідання виконавчого комітету  міської ради, яке провів міський голова Віталій Войтко. Під час зібрання було розглянуто 25 питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади, а саме:

№ пп

Проєкти рішень

Доповідач

1

Про затвердження висновку щодо доцільності залучення кредиту від ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» під гарантію Чуднівської міської ради для реалізації проекту «Капітальний ремонт стаціонарного корпусу  КНП «ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ» за адресою:  вул.Житомирська, буд.15 м.Чуднів Житомирської   області» (коригування)».

Друзь О.О. – начальник фінансового відділу

2

Про затвердження  проектної  документації  за  робочим проектом «Капітальний  ремонт стаціонарного корпусу КНП «ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ» за адресою:  вул.Житомирська, буд.15 м.Чуднів Житомирської   області» (коригування)».

Богуцький А.В.– начальник  відділу містобудування, архітектури, земельних  відносин  та  екології.

3

Про хід виконання Програми розвитку культури, туризму, національно-патріотичного  виховання  молоді  та популяризації кращих мистецьких надбань  Чуднівської  громади  на 2022-2024 роки  протягом 2023 року.

Кучмій Л.П. – начальник відділу культури, молоді та спорту.

4

Про хід  виконання  комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту  Чуднівської міської ради на 2021-2024 роки протягом 2023 року.

5

Про винесення на громадське обговорення  проєктів  рішень сесії Чуднівської міської ради Житомирської області.

Кривоцюк В.Є. – начальник відділу освіти.

6

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Чуднівської міської ради.

7

Про хід виконання Програми організації поховання  померлих окремих категорій  громадян на території   Чуднівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки протягом 2023 року.

Малахівська Т.М. – начальник  відділу праці, соціального  захисту населення та охорони здоров’я.

8

Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна.

9

Про хід виконання Програми  проведення культурно-масових заходів  на території   Чуднівської  міської  ради  на   2023-2024 роки протягом 2023 року протягом 2023 року

Тарасюк Т.А. - начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності  та господарського забезпечення, головний бухгалтер.

10

Про хід виконання Програми запобігання безпритульного утримання  та розмноження  бродячих тварин на території Чуднівської міської ради на 2023-2024 роки.

Довгаль О.М. – начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства

11

Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років.

12

Про організацію благоустрою населених пунктів Чуднівської міської територіальної громади

13

Про  надання  в оренду комунального майна без проведення аукціону відділу освіти Чуднівської міської ради.

14

Про надання в оренду комунального майна без проведення аукціону філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області.

15

Про намір передачі комунального майна в оренду та включення до Переліку першого типу обєктів комунальної власності Чуднівської міської ради для передачі в оренду на аукціоні.

16

Про взяття на квартирний облік гр. Скрита В.А.

17

Про видалення зелених насаджень на території, Будичанського  старостинського округу.

Кухар І.Д. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

18

Про  виконання  Програми  із  забезпечення  та захисту прав дітей у Чуднівській  територіальній  громаді  на  2022-2023 роки.

Ляшук В.В. – начальник служби у справах дітей

19

Про виконання Міської (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  на 2023 рік.

20

Про надання згоди органу опіки і піклування на укладання договору про визначення частки у праві власності на квартиру  неповнолітньому Камінському  Максиму  Олеговичу.

21

Про надання висновку органу опіки та піклування про призначення піклувальником  Королюк Наталії  Василівни  відносно її неповнолітньої сестри – Сірик Тетяни  Василівни.

22

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.05.2021 року №121 «Створення та організацію роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту на території Чуднівської міської ради».

Акуліч О.Ф. – завідувач  сектору   цивільного  захисту, мобілізаційної роботи, охорони праці

23

Про надання фізичній особі-підприємцю Костяковій В.П. дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

24

Про  виконання  Програми  економічного та  соціального   розвитку Чуднівської  міської  територіальної   громади  на 2023 рік

Войтко В.В. – міський голова

25

Різне.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті міської ради, відповідно до чинного законодавства.