СЬОГОДНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Дата: 02.04.2024 16:34

Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Цю дату встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена, одного з найвідоміших та найулюбленіших казкарів світу. Саме до цього свята приурочують проведення     Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.  А у нашій бібліотеці  поточний  тиждень – це також іменини книги - 2024. Звертаємо вашу увагу на книги-ювіляри цього року і запрошуємо до читання світової класики! До речі,  дитяча література, як жанр, з’явилася не так вже давно. Перші книжки для дітей були написані тільки в XVII столітті, а до тих пір розважальні та повчальні історії передавалися виключно з вуст в уста у вигляді колискових пісень, усних казок та народних оповідок та переказів, які  згодом у письмовій формі  становили початки дитячої літератури. Свідком того, що жанр дитячої та юнацької літератури сьогодні  активно розвивається та збагачується неперевершеними історіями від сучасних авторів, може стати кожен, хто поцікавиться літературою з фондів нашої бібліотеки. (На фото також бібліотека В.Коровинці, Дубищанський бібліотечний пункт).