Екологічний форум "Інноваційні рішення в управлінні відходами громад"

Дата: 04.04.2024 18:01

3 квітня 2024 року начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства міської ради Олег Довгаль взяв участь у екологічному форумі «Інноваційні рішення в управлінні відходами громад» який відбувся в Житомирі на базі Державного університету «Житомирська політехніка» . Захід об’єднав представників влади, голів територіальних громад, науковців, екологів та громадських активістів для обговорення актуальних проблем та інноваційних підходів у сфері поводження з відходами.

Екологічний форум став важливою віхою на шляху до сталого розвитку Житомирщини та України. Він продемонстрував готовність різних стейкхолдерів об’єднувати зусилля задля вирішення проблеми відходів та впровадження інноваційних підходів у цій сфері.