Соціальна робота у громаді

Дата: 05.04.2024 15:58

Головне завдання фахівця із соціальної роботи – професійна допомога клієнтам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їхнього вирішення шляхом надання соціальних послуг.
  Для забезпечення комплексної допомоги сім’ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, відпрацьовано механізм співпраці  фахівця із соціальної роботи з відділом праці, соціального захисту населення  та охорони здоров’я  Чуднівської міської ради та  службою у справах дітей Чуднівської міської ради.
3 та 4 квітня 2024 року   здійснено виїзд у П’ятківський,  Бабушківський та Тютюнниківський старостинські округи, а також проведена роз’яснювально-профілактична робота з сім’ями в складних життєвих обставинах  с.Голодище, м.Чуднів,  які перебувають під соціальним супроводом центру.
   Відвідано за місцем проживання сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах,  осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі НСП та отримують соціальні послуги. За сприяння Благодійної організації «Фонд громади Житомира» 4 осіб похилого віку отримали милиці, 1 особа ходунки, 39 осіб отримали засоби гігієни , медицини та продукти харчування.
  Здійснено  оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах та складено відповідні акти. Серед жителів сіл розповсюджено друковану продукцію профілактичного змісту.

Центр надання соціальних послуг Чуднівської міської ради