Чуднівська гімназія співпрацює з БО «Шкільний сад»

Дата: 09.04.2024 13:41

Нещодавно Чуднівська гімназія уклала угоду про співпрацю з благодійною організацією «Шкільний сад». Метою співпраці є виховання у дітей любові до природи та залучення їх до практичної діяльності в області агрономії.

Чуднівська гімназія активно підтримує ідею освітньої програми, яка виховує повагу до природи та надання практичних навичок із вирощування рослин, а також принципів здорового харчування.

Благодійною організацією надано для потреб гімназії насіннєвий матеріал, що дозволить створити на території закладу освіти науково-дослідницькі  зони для практичних занять, а також забезпечити дітям можливість приймати участь у вирощуванні рослин, що сприятиме їх розвитку та вихованню екологічної свідомості.

В рамках проєкту кількома тижнями раніше, діти висіяли насіння помідорів для отримання розсади, а на початку квітня засіяли одну з ділянок насінням столового буряка, моркви, редьки та посадили цибулю.

Планується використовувати вирощену продукцію для організації здорових та поживних шкільних обідів, підкреслюючи важливість збалансованого харчування.

Чуднівська гімназія

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису