Вихованець Чуднівської ДЮСШ Юрій Яковенко виборов перемогу у Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичних метань

Дата: 12.04.2024 16:42

6 та 7 квітня 2024 року у Києві проходили Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків,  у яких взяли участь і вихованці відділення легкої атлетики Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи.

За підсумками змагань першість виборов Юрій Яковенко. Також гарні результати у змаганнях показали вихованці Вікторія Соломинська (4 місце), Павло Хоменко (6 місце), Поліна Міцик (8 місце), Назар Кухарук (10 місце), Софія Іващенко (11 місце). Тренує спортсменів тренер-викладач Віктор Вєдєрніков.

Щиро вітаємо переможця та учасників змагань, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та не зупинятися на досягнутому!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради