ЗУСТРІЧ У КЛУБІ КНИГОЛЮБІВ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИНОК НА ПОЧАТКУ БІБЛІОТЕЧНОГО ТИЖНЯ

Дата: 16.04.2024 10:25

У Чуднівській міській бібліотеці відбулось чергове засідання читацького книжкового клубу «Сідай&читай» (голова клубу Катерина Лущик). Темою для обговорення для  його учасниць в квітні став  роман австралійського письменника Маркуса Зузака «Крадійка книжок» («The Book Thief»)   2005 року. Екранізований 2013 року за участі британського режисера Браяна Персиваля. Українською видано 2015 року у видавництві «Клуб сімейного дозвілля».
     Учасниці клубу, а також всі, хто мав нагоду прийти у бібліотеку сьогодні, ознайомились також з викладом нових надходжень  літератури для дорослих і для дітей. Це 117 екземплярів книжок, які бібліотека отримала нещодавно за Державною програмою поповнення фондів бібліотек від Інституту української книги, та кількадесят придбаних та подарованих  книжок. Про це свідчать світлини першого дня цього тижня.

Відділ культури, молоді та спорту  Чуднівської міської радиФото без описуФото без опису