У Чуднівському міському будинку культури відбувся фестиваль дитячої творчості «Весняні первоцвіти»

Дата: 16.04.2024 12:16

У неділю, 14 квітня, у Чуднівському міському будинку культури відбувся дитячий фестиваль дитячої творчості Чуднівської громади «Весняні первоцвіти».

Захід організовано відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради.

Фестиваль проводився з метою розвитку аматорського хореографічного мистецтва, підтримки обдарованої творчої молоді та дітей, підвищення рівня виконавської майстерності аматорських творчих дитячих  колективів та окремих вокалістів.

Присутнім у залі свої таланти дарували вокалісти, учасники хореографічних та вокальних колективів Чуднівського міського будинку культури (директор Аліна Свідан).

Захоплюючу гру на музичних інструментах та хореографічні композиції продемонстрували і вихованці відділень «Народні інструменти», «Фортепіано» та «Хореографія» Чуднівської школи мистецтв (директор Леся Брайон).

Кожен учасник заходу виклався на повну та показав на скільки наша молодь талановита.

Загалом у фестивалі взяли участь понад 130 учасників нашої громади.

На захід завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Кухар, яка привітала учасників фестивалю побажала усім міцного здоров’я, миру, спокою та щасливого майбутнього у нашій незалежній Україні.

Під час фестивалю було зібрано 3430 грн. благодійних коштів на підтримку Збройних Сил України, які були передані для виготовлення дронів.

Дякуємо ЗСУ за наш захист!

Відділ культури, молоді та спорту  Чуднівської міської ради