26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 24.04.2024 15:21

Процес осмислення того, що відбулося в Чорнобилі у 1986-му, триває. Ці памʼять і розуміння важливі як для України та і для світу. З 2017 року документи Національного архівного фонду, які стосуються аварії на Чорнобильській АЕС, включені до міжнародного реєстру програми ЮНЕСКО «Памʼять світу».

23 квітня 2024 року відбулася зустріч працівника Житомирського РС №10 філії ДУ «Центру пробації» у Житомирській області, суб’єктами пробації, які перебувають на обліку даного сектору та директором Чуднівської міської бібліотеки Чуднівської міської ради Аллою Дмитрівною Роль. Під час зустрічі вдалося оновити розуміння подій аварії на Чорнобильській АЕС, значимості вагомого впливу ліквідаторів аварії на історію людства. Аллою Дмитрівною було звернено увагу під облікових на ліквідаторів аварії саме з нашої Житомирської області та району, ознайомлено із книгами які присвячені даній тематиці та є наявними у бібліотеці. В діалозі кожний мав можливість висловитися, задумуючись над своїм життям та боротьбою за життя.

Лілія ФУРМАН

В.о. начальника Житомирського районного сектору №10