У Чуднові у день 38-ї річниці з дня аварії на ЧАЕС вшанували героїв - чорнобильців

Дата: 26.04.2024 15:31

Фото без опису  Сьогодні, 26 квітня біля пам'ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам відбувся захід до 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Родичі ліквідаторів, представники влади, військові, містяни прийшли аби вшанувати пам'ять героям, які віддали своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою.
Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що призвела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків. Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – прикладом мужності та самопожертви. Масштаби трагедії могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Низький уклін усім, хто боровся та переміг у нерівному бою зі страшною ядерною стихією й світла пам’ять тим, чиє життя обірвалося внаслідок Чорнобильської катастрофи.