Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Вакуленчуківського старостинського округу

Дата: 13.05.2024 12:10

До уваги жителів Вакуленчуківського старостинського округу!

ЧОРНОГО Віктора Івановича

Відповідно до розпорядження Чуднівського міського  голови від 13.05.2024 № 41 «Про проведення громадського обговорення кандидатури  старости  у  Вакуленчуківському старостинському  окрузі  Чуднівської міської  ради» на території Вакуленчуківського старостинського округу   Чуднівської міської  ради з 16.05.2024 року по 22.05.2024 року буде проведено громадське обговорення про підтримку кандидатури старости старостинського округу.

Запрошуємо усіх жителів  селища Вакуленчук та села Рачки, яким виповнилося 18 років, взяти участь у громадському обговоренні кандидатури на посаду старости – Чорного Віктора Івановича, 08.08.1965 р.н.

Робоча група для проведення громадського обговорення  працюватиме із 16.05.2024 року по 22.05.2024 року за адресами:

• с-ще Вакуленчук,  адмінприміщення,буд.175 (2 поверх);
  • с. Рачки, адмінприміщення  по вул.Шевченка,10.

З собою  мати паспорт громадянина України  у вигляді книжечки (зразка 1993 року), або  у формі  ID-картки (зразка 2015 року) з додатком  про реєстрацію місця проживання.

Біографічна довідка кандидата