15 травня – Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2024 11:40

15 травня Україна та світ відзначають Міжнародний день сім’ї.

Сім'я - це фундамент нації. Для кожного з нас це слово означає щось своє. Щось рідне, щось тепле та світле, найцінніше. Наразі для кожного українця та українки саме родина є найбільшою підтримкою, опорою, сенсом.

Нині, коли за вікном - війна, подяка усім, хто на передовій захищає мир та спокій кожного з нас, наші родини.

Безмежна вдячність та доземний уклін батькам, які виховали Героїв, що віддали своє життя за волю та незалежність нашої України.

Обовʼязково настане той день, коли запанує мир та спокій в українських сім’ях. І воїни повернуться до своїх родин. Бажаю всім міцного здоров’я та сімейного щастя. Віримо у ЗСУ!

Бережіть свої сім’ї, дбайте та даруйте любов один одному.

З Днем сім’ї в Україні! З міжнародним днем сім'ї!

Слава Україні!

міський голова Віталій ВОЙТКО