Увага! Відключення вуличного освітлення у м.Чуднів

Дата: 15.05.2024 15:41

Шановні жителі Чуднівської громади!

⚡️У зв'язку зі значними руйнуваннями в енергосистемі країни, постала необхідність зменшити споживання електроенергії. У зв'язку з цим, Чуднівська міська рада повідомляє про тимчасове відключення вуличного освітлення у м.Чуднів.

Ми розуміємо, що це може створити деякі незручності, проте це необхідний захід для забезпечення економії електроенергії та відновлення роботи енергосистеми країни.

Про можливість відновлення вуличного освітлення буде повідомлено додатково. Просимо поставитись до цього з розумінням враховуючи дану ситуацію.

Також закликаємо кожного жителя громади долучитися до економії та вжити всіх заходів до мінімізації витрат електроенергії, особливо в години пікового навантаження - з 18:00 до 23:00. Зменшити використання електроприладів, відмовитись від тих, що не є критично важливими.

Сьогодні Україні потрібна допомога кожного із нас, від цього залежить наше життя і наша Перемога!

Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!