Чуднівчанка Дар’я Козачок – переможниця Універсіади України з легкої атлетики

Дата: 20.05.2024 20:10

У Білій Церкві пройшла XIX літня Універсіада України з легкої атлетики, яка є справжнім святом спорту.
У Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики взяли участь більше 300-т студентів з різних куточків України, серед них чуднівчанка Дар’я Козачок.
Підтримка гостей, тренерів та вболівальників, спритність, витривалість та жага до перемоги спортсменів зробили змагання видовищними та вражаючими.
За підсумками змагань, з результатом 45,8 м. з метання диску Дар’я Козачок обійшла суперниць та виборола перемогу. Також посіла 3-тє місце зі штовхання ядра.
Щиро вітаємо нашу переможницю та її тренера Віктора Вєдєрнікова, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги, не зупинятися на досягнутому та демонструвати свої вміння на світовій арені!

Відділ культури, молоді та спорту
Чуднівської міської ради