Житомирська область

Представники Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» побували у громаді з моніторинговим візитом

Дата: 22.05.2024 13:23
Кількість переглядів: 165

Чуднівську громаду з моніторинговим візитом відвідали партнери з HOVERLA/ проєкт USAID в Україні – в.о. керівника Проєкту Марк МакКорд та представники Житомирського регіонального офісу.

Нагадаємо, що Чуднівська громада співпрацює з Проєктом вже понад два роки. За цей час громада отримала значну підтримку від Проєкту «ГОВЕРЛА» – як матеріально-технічну, так і експертну.

Під час візиту гості відвідали КНП "Чуднівська лікарня", де встановлено потужний генератор від Проєкту «ГОВЕРЛА», що забезпечує безперебійну роботу установи під час відключень електропостачання.

– Наші гості переконалися, що надане обладнання ефективно працює для громади. Обговорили також бачення подальшої співпраці .
"Ми щиро дякуємо партнерам з Проєкту «ГОВЕРЛА» від USAID та американському народу за підтримку та співпрацю!" – зазначила заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ірина Кухар
.