Колектив Чуднівського міського будинку культури «Чуднівські музики» виборов Гран-прі у Всеукраїнському конкурсі «Огієнкові дзвони»

Дата: 31.05.2024 11:31

30 травня 2024 року у селищі Брусилів проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс української національно-патріотичної та духовної пісні «Огієнкові дзвони».

Чуднівську громаду на фестивалі-конкурсі представляли два колективи Чуднівського міського будинку культури: вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики» (керівник Василь Рогальчук) та «народний» аматорський квартет «Гармонія» (керівник Олександр Шах).

За результатами конкурсу серед 13 колективів найвищу нагороду Гран-прі та грошову премію у розмірі 7 тис.грн. отримав вокальний ансамбль народної пісні «Чуднівські музики».

Квартет «Гармонія» нагороджено відзнакою за участь.

За рішенням колективу виграні кошти будуть передані на підтримку ЗСУ.

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо нових творчих звершень та перемог!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради