У Чуднівській громаді відзначили День захисту дітей

Дата: 03.06.2024 12:00

Щороку з приходом літа приходить час довгоочікуваних канікул, а 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято, яке наповнене радістю, надією та щирими мріями.
      Напередодні цього чудового дня, у Чуднівському міському будинку культури, відбувся захід організований Службою у справах дітей, Центром надання соціальних послуг та Відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради для  дітей загиблих Героїв, дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньопереміщених дітей.
    Розважали дітей веселі аніматори, які грали з ними в рухливі ігри. Настрій створювали танцювальні колективи будинку культури. Діяли локації із майстер-класами від педагогів Чуднівського міського будинку дитячої та юнацької творчості.
     Дітлахи отримали подарунки, позитивні емоції та заряд гарного настрою.
Від щирого серця дякуємо захисникам української землі за спокійний день сьогодні і за те, що наші діти мають можливість радіти сонцю!

Служба у справах дітей Чуднівської міської ради