У Чуднівській громаді розпочали роботу пришкільні табори

Дата: 10.06.2024 17:02

Після завершення навчальних занять на базі закладів загальної середньої і позашкільної освіти Чуднівської міської ради розпочали роботу 11 таборів відпочинку. Табірна зміна триватиме 10 днів. Із загальної кількості таборів 9 працюють з шестигодинним перебуванням та  з організацією харчування, 2 табори – за тригодинним режимом роботи.   Організованими формами дозвілля охоплено 550 школярів Чуднівської громади. Сформовано 35 загонів, з якими працюють досвідчені педагоги закладів освіти.

У таборах організовано   тематичні зміни філологічного, математичного, національно-патріотичного, спортивно-оздоровчого напрямків. Для вихованців заплановано провести цікаві конкурси та спортивні змагання, майстер-класи, екскурсії, відвідати театри та музеї.

Відділ освіти Чуднівської міської ради