НУШ: РОЗУМІЮ,УМІЮ, РОБЛЮ – підвищення кваліфікації педагогів

Дата: 11.06.2024 16:36

На базі КЗ “Чуднівський ліцей”, Великокоровинецького ліцею, Красносільської та Чуднівської гімназій для педагогів закладів загальної середньої освіти громади, які викладають у 5-6 класах НУШ, проведено методичний практикумНУШ: РОЗУМІЮ,УМІЮ, РОБЛЮза Освітньою програмою підвищення кваліфікації учителів закладів освіти, які забезпечуватимутьФото без опису реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти у 2023/24. Освітня програма розроблена КЗ “Житомирський ОІППО” Житомирської обласної ради. Метою заходу є надання методичної допомоги учителям, які впроваджують засади Нової української школи та підвищення їх кваліфікаційного рівня.

Фото без описуПід час практикуму педагоги мали можливість ознайомитися з теоретичними засадами і принципами Концепції Нової української школи, новими ролями та завданнями вчителя в контексті НУШ. Окрім цього, педагоги ознайомилися із можливостями штучного інтелекту, дізналися більше про формувальне оцінювання та технології критичного мислення. Висловлювали власні думки до формувального оцінювання, модельних і навчальних програм, виховання учнів у Новій українській школі.

Фото без опису Тренери НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ – Тетяна ЯКОВЕЦЬ (КЗ “Чуднівський ліцей”), Світлана ЯКИМЧУК (Великокоровинецький ліцей), Тетяна ЯРЕМЧУК (Красносільська гімназія), Галина ЗАХАРЧУК (Дубищенська гімназія), Ірина РИЖФото без описуУК (Будичанська гімназія), Оксана ФЛЕЙТУХ (Чуднівська гімназія), поділилися своїм досвідом та знаннями під час проведення методичного, психологічного та предметного модулів.

Дякуємо всім учасникам та тренерам за активну участь та прагнення до професійного зростання!

Відділ освіти Чуднівської міської ради