ОБРАНО СТАРОСТУ ВАКУЛЕНЧУКІВСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 18.06.2024 16:14

Фото без описуПід час 38 сесії 8 скликання Чуднівської міської ради депутати затвердили на посаду старости Вакуленчуківського старостинського округу Віктора Чорного. Відповідне рішення, 14 червня, під час сесії ухвалили депутати міської ради.

Як зазначив міський голова Віталій Войтко, в окрузі потрібно провести чималу роботу, але новий староста може розраховувати на підтримку депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради.

Щиро вітаємо Віктора Івановича з призначенням та бажаємо подальших успіхів у роботі на благо населених пунктів, якими  він опікується.

Довідково:

Народився  8 серпня 1965 року в с. Мітлинці Гайсинського району Вінницької області.
Громадянин України.
У 1980 році закінчив Мітлинецьку восьмирічну школу Гайсинського району Вінницької області. З 1980 року по 1984 рік навчався у Іллінецькому радгоспі-технікумі, за спеціальністю «агрономія».
ЧОРНИЙ Віктор Іванович має вищу освіту. У1991 році закінчив Уманський ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарський інститут ім. О.М. Горького, за спеціальністю «агрономія».
З 1984 по 1987 рік працював бригадиром садовоовочевої бригади КСП ім.Карла Маркса с.Мітлинці Гайсинського району Вінницької області.
З 1987 по 1991 рік – головний агроном КСП «Ленінський шлях» с.Заозерне Гайсинського району Вінницької області.
З 1991 по 1994 рік – голова КСП «Поділля» с. Шура-Мітлинецька Гайсинського району Вінницької області.
З 1994 по 1997 рік – головний агроном КСП «Прогрес» с.Оляниця Тростянецького району Вінницької області.
Упродовж 1997 – 2006 років – головний агроном управління сільського господарства і продовольства, начальник відділу з загальних питань землеробства і насінництва управління сільського господарства, заступник начальника, начальник управління сільського господарства і продовольства, начальник управління агропромислового розвитку Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області.
З 2006 по 2009 рік – директор Тульчинської філії  ПраТ «Зернопродукт МХП» Вінницької області.
З 2009 по 2012 рік – директор Гайсинської філії ТОВ «Зернопродукт МХП» Вінницької області.
З 2012 по 2018 рік – головний агроном, заступник директора з виробничого напрямку ПраТ «Зернопродукт МХП» м.Ладижин Вінницької області.
З 2018 по 2020 рік – заступник директора з виробничого напрямку ТОВ «ЗАХІД-АГРО МХП» м.Львів.
З 2021 по 2022 рік – провідний агроном Чуднівського відділення ТОВ «Поділля Агропродукт»
Одружений. Дружина – Чорна Олена Миколаївна, 1972 р.н. Виховує сина Вячеслава, 2006 р.н.
Несудимий.