Привітання міського голови з Днем Святої Трійці

Дата: 23.06.2024 08:00

Шановні чуднівчани!

Сердечно вітаю Вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці, або, як називають в народі – зеленими святами.
Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів.
Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким. Цієї світлої днини разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить   Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.
Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро! Бажаю зустріти цей величний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!

міський голова Віталій Войтко