З нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня у Чуднові відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 24.06.2024 17:01

24 червня у Чуднові з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня та з метою привернення уваги до фізичного розвитку та пропаганди здорового способу життя серед молоді відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед дітей та молоді.

Організаторами турніру є відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та Чуднівська міська асоціація футболу.

В турнірі взяли участь 4 футбольні команди з Чуднівської та Вільшанської громад:  «Манчестер Назара», «СК Юність», «Брага» та «Вільшанка».

Змагання пройшли зі справжнім спортивним азартом та позитивними емоціями. Була запекла боротьба та цікаві протистояння.

Переможцем змагань стала футбольна команда «Брага», друге місце посіла футбольна команда «СК Юність», третє – ФК «Вільшанка», четверте – «Манчестер Назара».

Переможці і призери спортивних змагань нагороджені дипломами відділу культури, молоді і спорту Чуднівської міської ради та кубками.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших спортивних перемог!

Відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради