Опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес

Дата: 26.06.2024 14:37

Міжвідомча робоча група з питань прискорення перегляду інструменту державного регулювання господарської діяльності проводить опитування, спрямоване на збір даних про вплив регуляторного навантаження на бізнес. Це питання є критично важливим для формування майбутньої політики щодо дерегуляції господарської діяльності в Україні.

Дані опитування сприятимуть прийняттю обгрунтованих рішень щодо оптимізації або скасування певних регуляторних вимог, спрощенню діяльності бізнесу, залученню нових інвестицій та покращенню бізнес-клімату.

Посилання опитувальник:

https://deregulation.online/compendiouФото без описуs