У ЧУДНОВІ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ВИПУСК

Дата: 26.06.2024 14:50

17 червня у приміщенні Чуднівського міського будинку культури відбувся святковий захід для випускників Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи, Чуднівської школи мистецтв, хореографічних колективів «Перепілочка» та «Фрідом» Чуднівського міського будинку культури.

Цьогоріч вітали 23 талановитих та спортивних випускники, а саме: 7 випускників відділень футболу, греко-римської боротьби та легкої атлетики Чуднівської ДЮСШ отримали свідоцтва про закінчення спортивної школи.

7 випускників фортепіанного та народного відділів  Чуднівської школи мистецтв отримали свідоцтва про успішне закінчення навчання початкової мистецької освіти.

Під час свята відзначено 6 вихованців хореографічних гуртків  Чуднівського міського будинку.

Кожен випускник отримав відзнаку відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та подарунки.

Цього дня випускників вітали аматори сцени та молодші виконавці міського будинку культури.

Слова вітань на адресу випускників лунали від керівництва відділу, директорів закладів та гостей свята, при цьому створюючи незабутню атмосферу у залі.

В свою чергу випускники подарували присутнім у залі святкові концертні номери, демонструючи свої мистецькі надбання.

Щиро вітаємо наших творчих та спортивних випускників, бажаємо їм міцного здоров’я, мирного неба, впевнено крокувати по життю, ніколи не зупинятися на досягнутому!

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради