Відбулися перші засідання наглядових рад КНП  «Чуднівська лікарня» та КНП «Чуднівський ЦПМСД»

Дата: 27.06.2024 08:41

Днями відбулися засідання наглядових рад при комунальному некомерційному підприємстві «Чуднівська лікарня» та комунальному некомерційному підприємстві «Чуднівський ЦПМСД».
Наглядова рада це консультативно-дорадчий орган, головна мета якого – всіляко допомагати, сприяти та контролювати роботу лікувального закладу.

До складу наглядових рад входять представники громадськості  та органів місцевого самоврядування.

На розгляд наглядової ради було винесено 4 питання, а саме:
1.  Ознайомлення членів наглядової ради із рішеннями про створення наглядових рад.
2.  Обрання голів наглядових рад комунальних некомерційних підприємств.
3.  Обрання заступників голови наглядових рад.
4.  Обрання секретарів наглядових рад.

Під час засідань обговорили важливі питання життєдіяльності закладів,  а також обрали голів, заступників та секретарів наглядових рад.

Працюємо далі