Дата: 27.06.2024 16:19

Чуднівська громада бере участь у проєкті «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях», який реалізовується Фондом розвитку громадянських організацій «Західно-український ресурсний центр» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID «ГОВЕРЛА».

Вчора, 26 червня, за участі Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулась презентація проєкту «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях», метою якого є підтримка Молодіжної ради громади та підвищення рівня практичних знань та навичок її членів для ефективної та впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.

Проєкт спрямований допомогти Молодіжній раді стати спроможною, активною та впливовою у місцевих справах, стати мережею формальних груп, яка заповнює комунікаційну прогалину між органами місцевого самоврядування та місцевою молоддю, а також допоможе громаді у впровадженні демократичних змін, соціально-економічному розвитку та подоланні наслідків війни, що триває.

Під час зустрічі координатори проєкту розповіли про його цілі та завдання, ознайомили з планом реалізації.

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради