Урочистий захід до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2024 13:57

З нагоди відзначення 28-ї річниці прийняття Конституції України у Чуднівській громаді відбувся захід, приурочений до національного свята.
Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та слів ведучого про значення Основного Закону нашої країни в становленні та утвердженні Української держави.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про всіх цивільних, дітей та військових, які загинули внаслідок російського вторгнення в Україну.
Під час заходу лунали патріотичні пісні у виконанні квартету "Гармонія" Чуднівського міського будинку культури.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість жити та працювати на рідній землі під синьо-жовтим стягом!
Нехай наша Конституція завжди залишається надійним фундаментом нашої держави, а дух патріотизму завжди запалюється в серцях кожного українця!

З Днем Конституції, громадо! Слава Україні!