Пішла з життя почесна громадянка Чуднова Уарзета Адіївна Джибілова

Дата: 01.07.2024 17:16

На 98-му році пішла з життя почесна громадянка Чуднова Уарзета Адіївна Джибілова.
Усе своє трудове життя вона займала активну життєву позицію. За багаторічну працю в галузі медицини приклала неабияких зусиль у розвиток охорони здоров’я. Надаючи висококваліфіковану медичну допомогу, проявляла високу професійну майстерність.

Нехай добрий, світлий спомин про Уарзету назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо співчуття  рідним та близьким.

Поховання пройде на старому кладовищі м. Чуднів 02 липня 2024 року о 12.30 годині.