Моніторинг кількості випадків загибелі бджіл

Дата: 02.07.2024 11:30

Міністерством аграрної політики та продовольства України запроваджено моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році.
Інформація про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин вноситься до моніторингу за посиланням.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 затверджена Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, яка передбачає алгоритм дій щодо ефективної комунікації між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власниками пасік та представниками об’єднаних територіальних громад.

ІНСТРУКЦІЯ з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту

ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ