4 липня - День національної поліції України

Дата: 04.07.2024 07:15

Щороку 4 липня наша держава відзначає свято — День Національної поліції України, яке створено саме для того, щоб вшанувати працю українських поліцейських та підкреслити їхню важливу роль.
Професія правоохоронця нелегка і дуже потрібна, адже поліцейські покликані захищати життя і здоров’я, права і свободи громадян, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань, охороняти правопорядок і безпеку людей.

Дякуємо за сумлінну та самовіддану працю.
Бажаю благополуччя, міцного здоров’я, витримки, наснаги, стійкості духу та мирного неба!

Разом до Перемоги!
Слава Україні!