Рятувальники наголошують дотримуватись правил безпечного відпочинку на воді

Дата: 04.07.2024 15:00

Фото без описуЖитомирське районне управління ДСНС України у Житомирській області інформує, що протягом минулої доби в Україні на водоймах загинуло 22 людини, з них 2 дітей.
Трагічні випадки сталися у Житомирській, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Київській та м. Києві.
Одну особу врятовано у Сумській області.
Найбільше людей постраждало на Київщині – потонуло 5 осіб.
Шановні жителі нашої громади! Дорогі батьки!
Просимо вас бути обережними під час відпочинку на водоймах. Адже цьогорічна статистика просто жахає – з початку року на водних об’єктах України загинуло 517 громадян, з них – 58 дітей.
Будь ласка, оцінюйте свої фізичні можливості, обирайте лише пристосовані для купання місця, не запливайте надто далеко, особливо у незнайомих водоймах. І, благаємо, бережіть дітей.