Правоохоронців Чуднівщини привітали з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 17:10

З нагоди професійного свята у відділенні поліції №5 (м.Чуднів) Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області відбулось коротке урочисте зібрання. Подякувати за службу завітали представники громад, на території яких працюють поліцейські – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чуднівської міської ради  Ірина Кухар, секретар Вільшанської сільської ради Лариса Левковська та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Романівської селищної ради Василь Ходюк.
Посадовці привітали начальника ВП полковника  поліції Віталія Княгницького та весь особовий склад з професійним святом. Нагородили правоохоронців за сумлінне виконання службових обов’язків та готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Подякували за всебічну підтримку і співпрацю на користь безпеки, миру та спокою жителів громад.

Бережіть себе!

Все буде Україна!