Чуднівський танк-пам'ятник "ІСУ-152" планують передати до Великокоровинецького краєзнавчого музею

Дата: 05.07.2024 16:56

Відповідно Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) режимів та заборони їхньої  символіки", а також звернення Житомирської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури  планується переміщення пам'ятки історії місцевого значення "Пам'ятний знак на честь 45-річчя визволення Чуднова від німецько-фашистських загарбників" (самохідна артелирійська установка - САУ (танк), який розташований на в'їзді у м.Чуднів.
Зазначене питання буде винесено на розгляд засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради. Проєктом рішення  пропонується передати пам'ятник до Великокоровинецького краєзнавчого музею Чуднівської міської ради у селище Великі Коровинці.