Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 12.07.2024 16:04

Сьогодні, 12 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного були включені 21 питання.

Виконавчий комітет заслухали про виконання бюджету Чуднівської міської територіальної громади за  січень-червень 2024 року.

Затверджено рішення комісії щодо надання компенсації за  пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок ворожої атаки 10 липня, яка виплачуватиметься через державну програму «єВідновлення».

Розглянуто низку житлових питань, таких як: квартирний облік, продовження договору оренди, оренда комунального майна без проведення аукціону.

Питання підготовлені службою у справах дітей, стосувалися надання дітям статусу постраждалих внаслідок воєнних дій, визначення місця проживання дітей.
Члени виконкому підтримали рішення про  переміщення (перенесення) пам’ятки історії місцевого значення «Пам’ятник  на честь  45-річчя  визволення   Чуднова  від німецько-фашистських загарбників» (самохідна артилерійська установка – САУ).

Затверджено план роботи  виконавчого комітету  Чуднівської міської ради  на 2 півріччя 2024 року.

З цими та іншими прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися у розділі  офіційні документи сайту міської ради.