Колективи Чуднівської громади взяли участь у фестивалі «ЕтноВир на Виспі» у Романові

Дата: 19.07.2024 13:04

13 липня в Романові відбувся благодійний фестиваль «ЕтноВир на Виспі». Захід складався з кількох частин у різних локаціях. Незважаючи на спеку, тут проводили майстер-класи, народні майстри виставляли свої роботи, діяла зона розваг для дітей, працювала традиційна ярмарка, де можна було покуштувати смачні страви української кухні...

На кожній локації проводили збір коштів на потреби Збройних сил України, також були розміщені QR-коди романівських волонтерів, куди можна було задонатити.

На острові в урочищі Виспа зібралися художні колективи з різних куточків України, які радували глядачів українськими піснями.

Чуднівську громаду на фестивалі представляли "народний" аматорський квартет "Гармонія" та вокальний ансамбль народної пісні "Чуднівські музики" Чуднівського міського будинку культури, які викликали шквальні та бурхливі аплодисменти глядачів та присутніх.

Відділ культури, молоді та спорту

Чуднівської міської ради