Отримати грант на навчання можна буде через Дію. Уряд ухвалив постанову

Дата: 22.07.2024 13:09

Цього року абітурієнти, які вступатимуть на контрактну форму навчання, вперше отримають додаткову фінансову підтримку від держави. Державний грант частково покриє вартість навчання — від 15 тисяч щорічно протягом тривалості навчання. А отримати кошти можна буде через Дію.

Нова система фінансування трансформує підхід до освіти серед як студентів, так і навчальних закладів. Так, вступники отримають більше свободи у виборі майбутньої професії, адже орієнтуватимуться на власні бажання, а не наявність бюджетних місць в університеті. З іншого боку, такий підхід стимулюватиме конкуренцію за вступників між ЗВО.

Детальніше про те, як працюватимуть державні гранти, — на інфографіці.