В Україні запрацювали фінансові програми для підвищення енергонезалежності споживачів: деталі. ІНФОГРАФІКА

Дата: 22.07.2024 13:24

Це допоможе забезпечити власну енергонезалежність українців, локальні потреби в генерації і в цілому енергетичну безпеку держави.

Програма кредитування для фізичних осіб на придбання генерувальних установок, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел:

кредит під 0%
до 480 тис гривень
до 10 років
банки-партнери: «Приватбанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Сенс Банк», банк «Глобус»

«Доступні кредити 5-7-9» на сонячні панелі, інвертори, системи зберігання електроенергії та інше допоміжне обладнання:

кредит під 7% річних для ОСББ та ЖБК
до 5 млн гривень
до 5 років
46 банків-партнерів

Програма «ГрінДІМ», де держава компенсовує частину вартості обладнання сонячних електростанції та/або теплових насосів, придбаних ОСББ та ЖБК:

компенсація до 70% вартості