Чисте довкілля – це реально: молодь вирішує діяти!

Дата: 02.08.2024 16:45

За ініціативи представників молодіжної ради, було ініційовано проведення  на миловидних краєвидах  урочища Шабалянка , а саме біля  Пам’ятного знаку «Чуднівська битва 1660р.» (історичне місце битви) екоакцію, головною метою якої є прибирання місць історичної пам'яті для мешканців та гостей міста. Залюбки до прибирання долучилась активна молодь Чуднова у співпраці з відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради,  КП «Благоустрій» та ГО «Чуднівське районне  козацьке товариство ім.Северина Наливайка».

За словами молодіжних лідерів акція триватиме протягом декількох тижнів. Долучитись до екологічної ініціативи може будь-який бажаючий.

«Ідея акції виникла тоді, коли ми проходили повз парк «Тетерів» і помітили, як відпочиваючі залишають після себе сміття. Вирішили ініціювати прибирання та допомогти працівникам комунальних служб, оскільки хочемо, щоб історичні пам'ятки та місця відпочинку були чистими та затишними», — розповіла  представниця Чуднівської молодіжної ради Марія Андрощук.

Учасники акції планують долучитись до прибирання парку «Тетерів» у зелених зонах міста.

Інформація про локації та час проведення наступних толок буде розміщена на сторінках  Молодіжної ради та відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради в соціальних мережах Фейсбук та телеграм.

Приєднуйтеся до збереження природи та покращення навколишнього середовища!

Відділ культури, молоді та спорту  Чуднівської міської ради